چشمی دیجیتال مدل DP 01 B8
چشمی دیجیتال مدل DP 01 B8
دوربین چشمی دیجیتال مدل DP 01 B8
محتویات داخل جعبه چشمی دیجیتال مدل DP 01 B8
عکس جعبه چشمی دیجیتال مدل DP 01 B8

چشمی دیجیتال مدل DP 01 B8

Array

توضیحات محصول

چشمی دیجیتال 2.4 اینچی با قابلیت تشخیص هوشمند حرکت دارای سنسور تشخیص حرکت جهت روشن شدن تصویر و ضبط تصویر صفحه نمایش 2.4 اینچ نمایش منو به صورت فارسی ملودی ایرانی ساپورت حافظه خارجی تا 32 گیگ دید در تاریکی مطلق گارانتی به مدت 1 سال

چاپ

چشمی دیجیتال مدل DP 01 B8

بررسی چشمی دیجیتال DP 01 B8

چشمی دیجیتال 2.4 اینچی با قابلیت تشخیص هوشمند حرکت ( دارای باتری لیتیومی قابل شارژ)- دارای سنسور تشخیص حرکت جهت روشن شدن تصویر و ضبط تصویر- صفحه نمایش 2.4 اینچ- نمایش منو به صورت فارسی- ملودی ایرانی- ساپورت حافظه خارجی تا 32 گیگ- دید در تاریکی مطلق- گارانتی به مدت 1 سال-


1. این محصول در موقعیت چشمی ساده روی درب نصب می شود ، جایگزین چشمی ساده علاوه بر نمایش تصویر بیرون درب , دارای دکمه زنگ می باشد .قابلیت زنگ درب به صاحب خانه امکان می دهد بازدید کننده پشت درب را ببیند یا به صورت خودکار در صورت حضور بازدید کننده از پشت درب عکس یا فیلم بگیرد
2. با توجه به دارا بودن نمایشگر , نیازی نیست مشابه نمونه های چشمی ساده برای مشاهده خارج درب , حتما چشم را خیلی به لنز نزدیک کنیم در نتیجه، مشاهده بیرون درب ، محدود به قد نیست ، این قابلیت برای افراد مسن و کودکان بسیار مفید است
3. جنس قسمت بیرونی از زاماک می باشد که امنیت بالایی به چشمی می دهد (در مقابل ضربه مقاوم است و از دیده شدن داخل توسط بازدید کننده جلوگیری می کند )
4. دوربین توکار تعبیه شده در قسمت خارجی چشمی دیجیتال از نوع CMOS بوده و تعداد پیکسل های آن 300,000 می باشد که می تواند حداکثر صفحات 480*640 را در عکس یا فیلم ذخیره نماید
5. بازدید کننده با فشردن دکمه بخش خارجی چشمی دیجیتال صاحب خانه را از آمدن خود مطلع می سازد , در بخش داخلی چشمی تعداد 10 عدد ملودی در نظر گرفته شده است .اندازه صدای زنگ در سه سطح , کم , متوسط و یا زیاد قابل تنظیم است
6. سنسور تشخیص PIR که در بخش خارجی چشمی تعبیه شده است , در صورت فعال کردن عملکرد تشخیص حرکت توسط بخش داخلی و قرار دادن رم در بخش داخلی ، به طور خودکار عکس / فیلم می گیرد , اطلاعات ضبط شده به راحتی در خدمت محافظت از خانواده قرار می گیرد.
7. سه عدد LED مادون قرمز در بخش خارجی چشمی تعبیه شده است که دید در شب را ازفاصله 1.5 متری به شکل موثری امکان پذیر می سازد ، ویژگی های صورت بازدید کننده به وضوح قابل مشاهده خواهد بود.
8. قسمت خارجی چشمی با استفاده از یک فتودیود میزان نور محیط را اندازه گیری می کند درصورتی که نور محیط زیر 0.2 لوکس باشد , به حالت دید در شب تغییر حالت می دهد.
9. نشانگر "عدم مزاحمت "در قسمت خارجی چشمی , هنگامی که این قابلیت توسط قسمت داخلی فعال شود روشن می شود ، با جلوگیری از پخش صدای زنگ آرامش موجب عدم مزاحمت می شود.
10. وضوح نمایشگر 2.4 اینچی چشمی دیجیتال 240 (RGB)*320 می باشد.
11. منوی دستگاه به چهار زبان دردسترس است و عملکردی واضح و آسان دارد.
12. حداکثر ظرفیت رم برای ذخیره عکس و فیلم می تواند 32G باشد.
13. ذخیره سازی عکس و فیلم درصورت نبود کارت امکان پذیر نمی باشد, این گزینه در بعضی هتل ها برای محافظت از حریم خصوصی استفاده می شود.
14. بعد از قرار دادن رم عکس برداری یا ذخیره فیلم به صورت دستی یا خودکار امکان پذیر است
15. با توجه به شناسایی هوشمند در ذخیره سازی عکس و فیلم , پس از پر شدن کارت حافظه ، فیلم های جدید عکس به طور خودکار قدیمی ترین موارد را به ترتیب زمانی بازنویسی می کنند ، و نیازی به حذف عکس و فیلم به صورت دستی نمی باشد.
16. ضبط در چشمی دیجیتال به دو شیوه امکان پذیرست .
الف) عکس برداری: در این روش چشمی از بازدید کنندگان خارج از درب عکس می گیرد ، تعداد عکسی که در هربار ذخیره می شود می تواند یک , دو یا سه باشد.
ب)فیلم برداری : در این حالت ، چشمی از بازدید کنندگان خارج از درب فیلم ضبط می کند. زمان فیلم برداری می تواند 10 ، 20 یا 30 ثانیه تنظیم شود.
17. در حالت نظارت (تصویر زنده خارج درب روی نمایشگر نشان داده می شود) با فشردن کوتاه دکمه پاور, چشمی از بیرون عکس گرفته می گیرد.
18. چشمی دیجیتال می تواند از دو نوع تغذیه زیر استفاده کند
الف ) باتری لیتیومی 1200MAH
ب) آداپتور با 5V1A-5V2A Micro USB که علاوه برای کارکرد , باتری چشمی را نیز شارژ می کند.
19. به جهت صرفه جویی در مصرف انرژی قابلیت "خاموشی خودکار" در چشمی قرار داده شده است .
زمان روشن ماندن صفحه نمایش از این طریق قابل انتخاب است . این زمان می تواند 10 , 20 یا 30 ثانیه باشد.در صورتی که این قابلیت را خاموش کنید صفحه نمایش همیشه روشن می ماند.
20. در صورت استفاده کردن از این قابلیت زمان کارکرد هربار شارژ می تواند به 90 روز برسد.در صورت عدم استفاده از این قابلیت توانایی نگهداری شارژ حداکثر به 30 روز می رسد.
21. با توجه به نیاز , مودهای عملکردی متفاوتی برای چشمی درنظر گرفته شده است .در این مودها مصرف انرژی متفاوت است .
الف )حضور در منزل: وقتی میهمان زنگ چشمی را می فشارد , زنگ چشمی به صدا در می آید , صفحه نمایش داخلی روشن می شود , عکس برداری یا فیلم برداری به صورت خودکار انجام می شود.
ب )بیرون از منزل: در این حالت با فشردن زنگ چشمی توسط میهمان , زنگ چشمی به صدا در می آید اما صفحه نمایش داخلی روشن نمی شود , عکس برداری یا فیلم برداری به صورت خودکار انجام می شود.
ج)عدم مزاحمت : در این مود با فشردن زنگ دکمه زنگ توسط میهمان, زنگ چشمی به صدا در نمی آید, صفحه نمایش داخلی هم روشن نخواهد شد اما عکس برداری یا فیلم برداری به صورت خودکار انجام خواهد شد.راهنمای استفاده سریع چشمی دیجیتال DP 01 B8:


 چشمی را مطابق دستورالعمل نصب روی درب نصب نمایید
 منبع تغذیه را متصل نمایید (باتری یا آداپتور)
 بیرون درب را توسط صفحه نمایش مشاهده نمایید
 درصورت نیاز به ذخیره عکس و فیلم کارت حافظه را داخل چشمی قرار دهید.
 از دکمه ها برای مشاهده بیرون , ذخیره عکس یا فیلم از مشاهدات , بازبینی عکس ها و فیلم های ذخیره شده ,... استفاده نمایید (کاربری چشمی دیجیتال بسیار ساده است)

براي دريافت اطلاعات بيشتر و گفتگو با کارشناسان هوراد الکترونيک با شماره 09904880477 و 02133929283 تماس حاصل نماييد.

 

راهنمای نصب و استفاده چشمی دیجیتال